Firemní politika

i práce v cestovce může být nadčasová

 Prověřujeme za Vás

Není nad osobní zkušenost. Neustále rozšiřujeme nabídku zemí a zájezdů, které jsme osobně navštívili a prověřili. A právě proto mají naše zájezdy 'šťávu'. Díky zkušenostem Vám ušetříme čas při plánování trasy či výběru letenky a ubytování.

 Ctíme soukromí, kontakty nesdílíme

V dnešní době mají kontakty a informace opravdu velkou hodnotu. Naším krédem je dodržovat soukromí. Našim subdodavatelům a partnerům v zahraničí poskytujeme pouze minimum údajů pro bezproblémovou rezervaci, ale nikdy více než je opravdu nutné.

  Myslíme na ekologii

Moderní životní styl ovlivňuje životní prostředí. Eliminujme tyto dopady společně. Třídit odpad je už snad dnes již standard. My posouváme laťku dál, preferujeme spolupráci se zahraničními partnery, kteří smýšlí obdobně. Dbají na ekologii ať už formou dobrovolných úklidů pláží či minimalizací používání plastů nebo jiné moderní formy podpory ekologie.

  Podporujeme lokální produkty

Destinace jsou zajímavé pro svou krásu a originální kulturu životů místních. Proto se snažíme, aby tuto autentičnost mohli zažít i další generace. Jednou z forem podpory je spolupráce s oranizacemi a operátory s vazbami na fair trade nebo aktivity podporující vzdělávání místních obyvatel.

  Minimalizujeme cestovní rizika

Bezpečnost na cestách je prioritou každého cestovatele. Klademe stejný důraz na bezpečnost aktivit pod i nad hladinou. A to nejen nejběžnější formou doporučených pojištění, ale hlavně spoluprací se spolehlivými partnery.

 

Appia travel © 2017 - 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořil: Reklalink s.r.o.