Parkování na letišti

zaparkujte a leťte
  Služby  >  Parkování na letišti

Vypněte motor až na letišti

Zaparkujte pohodlně téměř až na letišti Václava Havla za velmi výhodné ceny. Při online rezervaci zvýhodněné ceny! 

On-line cena parkování je ovlivněna mnoha faktory a průběžně se mění. Konkrétní výše ceny na vybrané období se Vám zobrazí při vytváření rezervace. V ceně parkování je samozřejmě zahrnuta přeprava na letiště a zpět. Pouze s rezervací on-line máte garantované parkovací místo. Při online rezervaci poskytujeme slevu až 50%!

                                 

                      ZJISTI CENU - ONLINE REZERVACE

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.

         

 

 

 

 

 

 

Rychlost, komfort, výhodné ceny bezpečného parkování u Letiště Václava Havla Praha a nově i GO Servis - mytí a čištění vozu během dovolené nebo pracovní cesty. Transfer k terminálům letiště (2 300 m) trvá průměrně 3 min a je v ceně parkovného. Převoz na letiště i zpět je zajišťováno moderními klimatizovanými minibusy. Parkoviště je pojištěné a hlídané fyzickou ostrahou.


HLAVNÍ VÝHODY

  • BEZPEČNOST – zajišťuje systém trojí ochrany: fyzická ostraha 24 hodin denně, desítky monitorujících kamer, veškerá rizika jsou v plné výši krytá pojištěním.
  • RYCHLOST – nonstop přepravu realizují devítimístné klimatizované minibusy. Transfer je stejně rychlý jako parkování přímo na letišti a pěší přesun k terminálům - cca tři minuty. Dopravné k terminálům i zpět je v ceně parkovného.
  • CENA – GO parking nabízí až o 69% levnější ceny v porovnání s konkurenčními parkovišti u letiště Praha. Týdenní sazba je levnější než přeprava taxi službou z centra Prahy a zpět. Týdenní sazba činí 800 Kč.
  • ZÁZEMÍ – během Vašeho parkování můžete využít služeb bankomatu, sociálního zařízení, můžete si nechat vyčistit, opravit nebo zrenovovat svůj vůz. Na místě je k dispozici startovací zdroj či kompresor. Nový areál GO servis otevřen.
  • POHODLÍ – praktickým, přehledným a finančně výhodným řešením pro často létající zákazníky jsou čipové karty. Více info na goparking.cz/firmy.
  • KRYTÉ STÁNÍ – možnost zaparkovat na zastřešeném parkovacím stání v garážovém domě s kapacitou 500 míst.
Appia travel © 2017 - 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořil: Reklalink s.r.o.