Zájezdy na míru

Váš sen, náš cíl
  Služby  >  Zájezdy na míru
Cestování na míru? Nic není nemožné... 

 

Výše uvedené destinace a referenční zájezdy berte jako malé představení a ochutnávku toho, čím se zabýváme a co umíme. Naše nabídkové porfolio je podstatně širší a pokrývá poměrně velkou část světa. Pokud nenajdete co hledáte, neznamená, že to neumíme... Kontaktujte nás a vytvoříme zájezd přímo Vám na míru, do Vámi vybrané destinace, dle Vašich přání a požadavků.

 

Toužíte po odpočinku, dobrodružství či poznávání kultur? Pojďme do toho společně! Připravíme dopravu, ubytování, výlety, pojištění i návrat z letiště. Cestovatel, rodina s dětmi nebo skupina přátel? Začněte balit kufry, vyrážíme!

 

Chci do světa!

Ano, tak to jste tu správně. Napište Martinovi. Zrealizuje Vaši představu, nebo jí pomůže vytvořit. Za našimi dveřmi je svět, který čeká na objevení.

 Vaše představa je náš cíl

Popovídáme si o Vašich představách. Co chcete navštívit, co zažít a jaké máte časové možnosti. Jste zkušení cestovatelé nebo teprve vůně dálek objevujete? A to vše s ohledem na Vaše finanční možnosti.

 Zpracujeme Vám nezávaznou nabídku

Po první schůzce Vám připravujeme nezávaznou nabídku 'dovolené na míru'. Samozřejmě včetně orientačního programu a cenové kalkulace.

 Potvrzení, podpis smlouvy a zaplacení zálohy

Budete-li spokojeni, podepíšeme smlouvu o zájezdu a Vy složíte zálohu. Záloha pokrývá cenu letenek, někdy i část ubytování. Domluvíme si termín zaplacení zbylé částky.

 Odbavení, podpora

Po doplacení dodáme - letenky, vouchery a všechny potřebné dokumenty k cestě. Místní kontakt v případě nouze v zahraničí je samozřejmostí. Potřebujete ještě něco poradit? Jsme tu pro Vás.

 Co můžeme ještě zlepšit?

Zpětná vazba je důležitá. Po návratu vás kontaktujeme. Váš názor je pro nás důležitý.


Už se těšíte? Pojďme na to! Kam chcete vyrazit?

Appia travel © 2017 - 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořil: Reklalink s.r.o.