Pro Vaše podnikání

usnadníme Vaše služební cesty
  Služby  >  Pro Vaše podnikání

B2B partner & B2B domestic

Věnujte se naplno Vašemu podnikání a přípravu obchodních cest nechte na nás. Jak vypadá spolupráce? Zařídíme vše potřebné, od letenky, ubytování až po pronájem auta.

Služba B2B partner zahrnuje kompletní management obchodních cest.

  • Výběr letenky - díky špičkovému rezervačnímu systému a mnohaletým zkušenostem Vám garantujeme vyhledání nejlepšího spojení v poměru cena / čas.
  • Ubytování - spolupracujeme se světovými dodavateli ubytovacích služeb. Jejich nabídku porovnáme a vybereme pro Vás tu nejvhodnější. K dispozici máme více jak 72000 hotelů po celém světě. Po zarezervování Vám vystavíme předplacený voucher, který předložíte v hotelu na recepci.
  • Rezervace auta - budete-li na služební cestě potřebovat vůz, zajistíme jeho pronájem. Spolupracujeme jen s ověřenými půjčovnami a nabídce se opravdu dobře orientujeme. V portfoliu máme jak economy, tak i velké nebo luxusní vozy. Doporučíme Vám vhodné pojištění či připojištění. Vyzvednutí auta v půjčovně proběhne opět po předložení předplaceného voucheru, který od nás obdržíte.
  • Cestovní pojištění - porovnáme produkty za vás a nabídneme Vám nejvhodnější cestovní pojištění za skvělé sazby. V portfoliu máme nabídku několika pojišťoven. Unikátní je pojištění storna letenky s nulovou spoluúčastí. Pojišťovna Vám uhradí 100% výši stornopoplatků.

B2B domestic

Cestuje zahraniční partner za Vámi? Zarezervujeme pro něj vhodné ubytování s ohledem na konkrétní potřeby (dostupnost, zajímavá lokalita, výše kvality služeb ...). Připravíme pronájem auta již na letišti nebo sjednáme potřebný transfer až do místa ubytování.

I služební cesta může být zábava

Váš obchodní partner sídlí v zajímavé destinaci? Práce & cestování & zábava je trojice pojmů, které spolu, alespoň podle nás, souvisí. Poradíme Vám, co zajímavého můžete vidět nebo zažít v bezprostředním i vzdáleném okolí cíle Vaší pracovní cesty. 

Martin, B2B specialista, je i Vaším partnerem pro služební cesty

Budeme i Váš partner. Jak vám můžeme pomoci?

Appia travel © 2017 - 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořil: Reklalink s.r.o.