Bükfürdo lázně

pobyt s all inclusive
  Zájezdy na míru  >  Evropa  >  Maďarsko - lázně  >  Bükfürdo lázně

Dopřejte si zasloužený odpočinek v Maďarských lázních. Vyrazte do termálních lázní načerpat energii a užijte si příznivých účinků na vaše zdraví, krásu i psychiku.

Danubius Spa Resort Bük 4*


 • Oblíbený moderní lázeňský hotel je situován v příjemném relaxačním prostředí městského parku známého střediska Bükfürdö, které je proslulé svými léčivými prameny s mimořádně vysokým obsahem železa, vápníku a hořčíku ideálními pro léčbu poruch pohybového ústrojí, poúrazovou terapii, zažívacích poruch či nemocí páteře. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování (obchody, bary, restaurace, zábavní podniky, kavárny, zastávka místní dopravy).

 • Komfortní lázeňský hotel disponuje 200 pokoji rozmístěnými v moderní vícepatrové budově obklopené rozlehlou zahradou se vzrostlými stromy. Klientům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, směnárnou, trezory a lobby barem, hlavní restaurace, ordinace lékařů, internetový koutek (za poplatek), WiFi připojení ve společných prostorách (zdarma), kadeřnický salón, kosmetický salón, manikůra, pedikůra, obchod se suvenýry, velký venkovní bazén, opalovací terasa (lehátka a slunečníky za poplatek), půjčovna kol, mini golf, tenisové kurty, krytý bazén, jacuzzi, turecké lázně, sauna, SPA centrum, sportoviště a parkoviště.
 • Lázeňský hotel si získává své hosty polohou v příjemném prostředí městského parku, moderním relaxačním zázemím, širokou nabídkou služeb a jejich vynikající úrovní. Zajišťuje pravidelné zábavné programy pro děti (mini disco, řemeslné dílny, miniclub, dětský bazén, hřiště, herna, promítání filmů) i dospělé a zábavné večerní show. Umožňuje sportovní aktivity jako např. bowling (za poplatek), jízdy na kolech (za poplatek), cvičení ve fitness centru, plavání nebo nordic walking. V blízkosti hotelu se nachází hřiště na minigolf, squash, stolní tenis, zahradní šachy, bowling, šipky, petanque nebo golfové hřiště. Pro relaxaci je určeno rozlehlé relaxační zázemí s vnitřním termálním bazénem, vnitřním plaveckým bazénem, venkovním plaveckým bazénem.

 • All inclusive stravování od 10:00 do 22:00 lze čerpat ve vybraných prostorách hotelu a obnáší plnou penzi podávanou formou bohatého bufetu (regionální i mezinárodní kuchyně), během dne lehké občerstvení (pečivo, zákusky, káva, čaj), neomezené množství rozlévaných alkoholických (pivo, víno) a nealkoholických nápojů místní výroby. Ostatní alkoholické nápoje v lahvích, turecká káva a čerstvé ovocné šťávy jsou za poplatek.


Program zájezdu

Příjezd
 
1.den

příjezd do hotelu, relax, možnost využívání hotelových zařízení ( welness, bazény apod.), stravování all inclusive 

2.den

relax v hotelovém zařízení s welness službymi, možnost výletu do historického města Sárvár ( cca 30 km), možnost návštěvy Bükfürdo lázní ( poblíž hotelu - dodatečný poplatek), all inclusive stravování

3.den

relax v hotelovém zařízení s welness službymi, možnost výletu do historického města Sárvár ( cca 30 km), možnost návštěvy Bükfürdo lázní ( poblíž hotelu - dodatečný poplatek), all inclusive stravování

4.den

check out, odjezd

Odjezd
 

Cena

 

od 4 890 kč na osobu / 4 dny

 

Cena zahrnuje

 • 3 noci ubytování ve standard plus dvoul.pokoji
 • all inclusive
 • neomezené využívání Spa ( vnitřní a venkovní bazény, jacuzzi, sauna, parní lázeň, klidová zóna)
 • parkování
 • povinné pojištění CK proti úpadku 

Cena nezahrnuje

 • dopravu ( doprava vlastní)
 • cestovní pojištění ( rádi zajistíme už od 29 kč na osobu a den)
 • pobytová taxa ( do 31.12.2020 je taxa již zahrnutá, od 1.1.2021 se doplácí na místě 530 HUF / cca 1,7EUR na osobu a noc)

Tip

 • rádi byste zůstali déle, nebo naopak pobyt zkrátili? Rádi Vám sestavíme cenovou kalkulaci dle Vašeho požadavku a přání!

 


Danubius Health Spa Bük


Zašlete nám Vaše požadavky

Appia travel © 2017 - 2020 Všechna práva vyhrazena
Vytvořil: Reklalink s.r.o.