Rozmanitá Paříž

eurovíkend v metropoli
  Zájezdy na míru  >  Evropa  >  Francie  >  Rozmanitá Paříž

Romantická, historická, kulturní, módní, umělecká, moderní, obchodní, metropolitní, půvabná, voňavá i chutná. Taková je prostě a jednoduše Paříž... rozmanitá a kouzelná po všech stránkách.

Acadia Astotel 3*


 • Hotel Acadia Astotel se nachází v klidné ulici 9. pařížského obvodu, 800 metrů od známých obchodních domů a pouhých 10 minut pěšky od Opery Garnier.

 • Tento hotel vás okouzlí svou přátelskou atmosférou a pařížskou pohostinností. Nabízí bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci.

 • Světle zařízené pokoje v kombinaci s výraznými barvami jsou moderně vybavené s klimatizací, satelitní TV a minibarem s nealkoholickými nápoji zdarma. Všechny pokoje jsou přístupné výtahem.

 • Hotel má i barevně a moderně vybavenou jídelnu, kde se denně podávají zdravé snídaně formou bufetu. Snídaně zahrnují vejce, čerstvé pečivo (croissant, bagety), džemy, jogurty, kvalitní uzeninu (parmská šunka, slanina, mortadella) a sýry (camembert, brie), teplé nápoje a čerstvé ovocné džusy. V lobby si od odpoledních hodin až do večera mohou hosté vychutnat bezplatné nealkoholické nápoje a občerstvení. Využít lze také služeb jakéhokoliv pařížského hotelu Astotel a při jeho návštěvě si dát zdarma nápoj nebo občerstvení.

 • Hotel leží 200 metrů od stanice metra Grand Boulevards (linky 8 a 9), odkud se snadno dostanete do centra města k nejdůležitějším památkám jako je muzeum Louvre (1 km), Vítězný oblouk (2,5 km) nebo Eifellova věž (3 km) a zároveň se zde nachází mnoho obchodů, restaurací, barů, kaváren apod. Vlakové nádraží Gare de Nord najdete 1 km od hotelu.

 • Pařížská letiště Orly a Charles de Gaulle leží cca 20 km od hotelu.


Program zájezdu

Příjezd
 
Den první
Odlet z Prahy do Paříže, individuální přeprava metrem na hotel, ubytování v 3* hotelu nedaleko centra, nocleh.
Den druhý
Pobyt v centru Paříže, volný program. Individuální poznávání historických a kulturních památek Paříže, doporučujeme navštívit např. Operu Garnier, Eifellovu věž, muzeum Louvre, Vítězný oblouk, katedrálu Notre-Dame a další. Nocleh.
Den třetí
Fakultativně lze navštívit další známá místa Paříže jako je např. malířská čtvrť Montmartre s bazilikou Sacré Coeur a slavným kabaretem Moulin Rouge nebo se vydat na celodenní výlet na zámek a zahrady ve Versailles či do zábavního parku Disneyland. Nocleh.
Den čtvrtý

Individuální přeprava metrem na letiště, odlet z Paříže.

Odjezd
 

Acadia Astotel 3*


Zašlete nám Vaše požadavky

Cena zájezdu


od 9 390 Kč na osobu / 4 dny
 

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenku Praha – Paříž – Praha (vč. všech poplatků a příručního zavazadla do 8 kg)
 • ubytování na 3x noci ve dvoulůžkové pokoji*
 • snídaně
 • cestovní pojištění a pojištění storna se spoluúčastí 20%
 • povinné pojištění CK proti úpadku
Pozn.: Lze zajistit hotely po celé Paříži na různý počet dnů, dle konkrétních požadavků či vašeho cestovního itineráře.
 

Cena nezahrnuje

 • transfer z/na letiště (vlastní přeprava metrem nebo lze na vyžádání zajistit individuální transfer z letiště na hotel a zpět)
 • osobní výdaje a další fakultativní aktivity

Kdy cestovat

celoročně
 

Doklady

V zemích EU stačí platný cestovní pas nebo občanský průkaz. Děti cestující s rodičem musí mít vlastní cestovní doklad.
 

Očkování

není povinné, doporučuje se vakcinace proti žloutence typu A i B a tetanu
 

Časový posun

žádný
 
Appia travel © 2017 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Vytvořil: Reklalink s.r.o.