Exotická dovolená na ostrově Mahé

AVANI Seychelles Barbarons Resort & Spa 4*
  Zájezdy na míru  >  Afrika  >  Seychely  >  Exotická dovolená na ostrově Mahé

Poznejte pravý ráj se skvostně bílým pískem a křišťálově čistou vodou... Vytvoříme Vám zájezd přímo na míru, dle Vašich požadavků a přání. Objevte s námi perlu Indického oceánu.

AVANI Seychelles Barbarons Resort & Spa 4*


 • Tento krásný hotelový resort se nachází na západním pobřeží ostrova Mahé cca jen 25 minut jízdy od hlavního města Victoria a 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Seychely.

 • Poskytuje výhled na nádhernou pláž Barbarons Beach s vysokými palmami, bílým pískem a křišťálově čistou vodou. Resort je umísteň v krásné tropické zahradě s venkovním bazénem a dvěma bary (jeden u bazénu, druhý s výhledem na pláž).

 • Součástí hotelu je hlavní restaurace, kde si pochutnáte na různých mezinárodních i místních specialitách a druhá a la carte restaurace s asijskými pochoutkami. Dále obchod, dětský bazén, fitness, spa centrum s jacuzzi a dalšími službami (masáže apod.).

 • Ubytování hotel zajišťuje ve světlých komfortně zařízených standardních pokojích. Za příplatek lze objednat pokoje s výhledem do zahrady nebo na oceán, pokoje u pláže nebo prostorné suite s výhledem na oceán. Všechny pokoje jsou vybavené klimatizací, LCD TV, Wi-Fi zdarma, minibarem, trezorem, vlastní koupelnou a balkonem nebo terasou.

 • Další služby hotelu: animační programy a dětský klub s hlídáním dětí, plážový volejbal, fotbal a badminton, tenisové kurty, projížďka na koni, lekce jógy, půjčovna kol a další.

 • Oblast je skvělým místem pro potápění (potápěčské centrum PADI cca 15 minut jízdy), šnorchlování, windsurfing, zapůjčení lodiček apod. (centrum vodních sportů).

 • Resort je vzdálen cca 25 minut jízdy od hlavního města Victorie, kde můžete navštívit tradiční trhy, botanickou zahradu a pár historických památek.

 • Dále se lze vydat na některý z lodních výletů na okolní ostrovy nebo k nejstaršímu Národnímu mořskému parku. Místo je též vodné pro pěší turistiku a doporučujeme se podívat do krásných mělkých lagun v okolí. Můžete si zahrát tenis a případně golf na 9ti-jamkovém hřišti (20 minut jízdy).


Program zájezdu

Příjezd
 
Den první

odlet z Prahy

Den druhý
přílet na hlavní ostrov Mahé, privátní transfer z letiště do hotelu, ubytování v resortu 4*, volno – relax, koupání, vodní sporty
 
Den 3. - 8.
Pobyt na ostrově Mahé. Relax v resortu, na pláži nebo ve spa centru. Lze využít možnost šnorchlování, výlety na katamaránu, windsurfing apod. Doporučujeme pronájem osobní auta a navštívit místní trhy v hlavním městě Victoria a botanickou zahradu. Ideální podmínky pro pěší turistiku. Fakultativně lze objednat výlety na okolní ostrov Praslin a ostrůvek La Digue.
Den devátý

privátní transfer z hotelu na letiště, odlet z Mahé do Prahy

Odjezd
 

Cena zájezdu

 

od 44 900 Kč na osobu / 9 dní *

* cena platí pro rezervace min. 60 dní předem
 

Cena zahrnuje

 • letenku do Mahé s přestupem (vč. poplatků a zavazadla do 23 kg)
 • ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji Standard
 • polopenzi
 • privátní transfer z letiště na hotel a zpět (30 minut)
 • asistence místní CK
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění a pojištění storna (na požadavek zajistíme)
 • osobní výdaje a další fakultativní aktivity
Poznámka: Je možné si připlatit plnou penzi nebo nápoje k večeři. Ostatní typy ubytování (s výhledem do zahrady, na oceán, u pláže nebo prostorné suite) též za příplatek. Ceny na dotaz v CK. 

Kdy cestovat

Ideální dobou k návštěvě je duben a květěn společně s říjnem a listopadem. Cestovat se však dá celoročně.
 
Doklady
Platný cestovní pas. Občané ČR mohou pobývat na území Seychel bez víz maximálně po dobu 3 měsíců během šestiměsíčního období, které se počítá od prvního data vstupu do země.
 
Očkování
Není povinné, doporučuje se vakcinace proti žloutence typu A i B a tetanu. Při vstupu na ostrov je vyžadováno očkování proti žluté zimnici u osob, které v posledních 6 dnech pobývaly v zemi, kde se žlutá zimnice vyskytuje.
 
Časový posun
+ 2 hod v letním čase, + 3 hod v zimním čase

AVANI Seychelles Barbarons Resort & Spa 4*


Zašlete nám Vaše požadavky

Appia travel © 2017 - 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořil: Reklalink s.r.o.