Gran Canaria

pobytový se Spa a s all inclusive
  Zájezdy na míru  >  Evropa  >  Kanárské ostrovy  >  Gran Canaria

Ostrov Gran Canaria patří mezi Kanárskými ostrovy k těm navštěvovanějším a mezi turisty velmi oblíbeným místům. Může zato především příjemné teplé klima a průměrné teploty okolo 26 stupňů. Na jihu ostrova se pak nachází velmi oblíbené letovisko Playa de Inglés, kde se na pobřežní promenádě odehrává rušný noční život. Bonusem pro turisty je krásná pláž s jemným pískem a velmi pozvolným vstupem. Při svém pobytu určitě nevynechejte návštěvu písečným dun v Maspalomas, kde písek dosahuje výšky až několik desítek metrů a vítr ho sem zavál až ze Sahary.

Hotel Bull Escorial & Spa 3*


 • Bull Escorial je tříhvězdičkový hotel po rekonstrukci, který leží asi 250 m od malé zátoky s písečnou pláží s pozvolným vstupem a v blízkosti centra letoviska Playa del Inglés. Letovisko najdete na jihu ostrova Gran Canaria, kde panují příjemné teploty po celý rok. Cca 15 minut chůze se nachází známá pláž Playa del Inglés s pobřežní promenádou a řadou obchodů a barů. 

 • Hotel má krásnou zahradu, venkovní bazén s barem a sluneční terasou (lehátka a slunečníky zdarma). Pro děti je k dispozici bazén a hezké venkovní hřiště. Hosté si mohou užít úžasný výhled na Atlantický oceán, a to přímo z horké vířivky na střeše hotelu.

 • Stravování probíhá formou bufetu. Na výběr je z několika jídel místní i mezinárodní kuchyně. Klienti mají v ceně bohatý program all inclusive (vč. nápojů, kávy, zmrzlin apod.).

 • Všechny pokoje jsou prostorné a moderně zařízené, plně vybavené s TV SAT, malou ledničkou, Wi-Fi zdarma, koupelnou a každý pokoj má balkon s posezením. Trezor a klimatizace je za příplatek.

 • Hotel je skvělým místem k odpočinku a načerpání nové energie. Jeho součástí je nádherné spa centrum s velkým bazénem se slanou vodou a s vodopády. Dále spa nabízí parní lázně, finskou saunu, posilovnu a masáže na objednání.

 • V dostupné blízkosti cca 30 minut chůze můžete navštívit písečné duny v Maspalomas. V okruhu 5 km se nachází tři golfová hřiště a řada dalších sportovních a zábavních aktivit. Letiště Las Palmas je vzdálené cca 30 km.


Program zájezdu

Příjezd
 
Den první
odlet z Prahy, přílet na letiště Las Palmas, privátní transfer z letiště na hotel, ubytování v 3* hotelu 
Den 2. - 7.
pobyt na ostrově Gran Canaria, relax na pláži a v hotelovém spa, volný program
Den osmý
privátní transfer z hotelu na letiště, odlet z Las Palmas do Prahy
Odjezd
 

Cena zájezdu


od 26 800 Kč na osobu / 8 dní
 

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu Praha - Las Palmas (vč. všech poplatků a zavazadla do 23 kg)
 • ubytování na 7x nocí ve dvoulůžkovém pokoji Standard
 • all inclusive
 • privátní transfer z letiště na hotel a zpět
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění a pojištění storna (na požadavek zajistíme)
 • osobní výdaje a další fakultativní aktivity

Kdy cestovat

celoročně
 

Doklady

V zemích EU stačí platný cestovní pas nebo občanský průkaz. Děti cestující s rodičem musí mít vlastní cestovní doklad.
 

Očkování

není povinné, doporučuje se vakcinace proti žloutence typu A i B a tetanu
 

Časový posun

-1 hodina
 

Hotel Bull Escorial & Spa 3*

Appia travel © 2017 - 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořil: Reklalink s.r.o.