Italské Benátky

barevná romantika na vodě
  Zájezdy na míru  >  Evropa  >  Itálie  >  Italské Benátky

Toto krásné kulturní a historické město propletené řadou kanálů právem patří na seznam světového dědictví UNESCO. Zajistíme Vám ubytování přímo v centru Benátek v blízkosti náměstí San Marca, na kterém leží stejnojmenná bazilika nebo Dóžecí palác s Mostem vzdechů. A zároveň si můžete dopřát nezapomenutelnou romantickou atmosféru při projížďce na zdejších gondolách, která už několik let tvoří jeden z hlavních symbolů Benátek.

Hotel Commercio & Pellegrino 3*


 • Hotel Commercio & Pellegrino se nachází na skvělém místě přímo v centru Benátek, pouhých 5 minut chůze od typických půvabných úzkých uliček, které vedou na náměstí San Marco.

 • Je ideálním místem pro ty, kdo chtějí navštívit nejromantičtější město Evropy. Stojí hned za Dóžecím palácem (Palazzo Ducale), v těsné blízkosti zastávek vodních autobusů, kterými se snadno dostanete na ostrov Tronchetto, na autobusového nádraží Piazzale Roma, hlavní vlakové nádraží a na letiště Marca Pola.

 • Tento elegantní 3* hotel, který byl nedávno rekonstruován, poskytuje vynikající služby a pokoje zařízené vytříbeným vkusem. Ty jsou pohodlně a moderně vybavené a navíc disponují zvukotěsnými okny k Vašemu plnému komfortu. Pokoje s manželskou postelí a koupelnou jsou plně vybavené včetně klimatizace, TV SAT, minibaru, trezoru a telefonu s přímou linkou.

 • Hotel servíruje stylové snídaně formou bufetu. Přes zimu se v hotelu v odpoledních hodinách podává zdarma čaj a lahodné italské pečivo. Wi-Fi je zdarma dostupné ve společných prostorách a ve všech pokojích.


Program zájezdu

Příjezd
 
Den první
odlet z Prahy, přílet do Benátek na letiště Marca Pola, transfer lodí (shared water taxi) z letiště do přístavu v dostupné blízkosti hotelu, ubytování v 3* hotelu v centru Benátek
Den 2. - 3.
volný program, fakultativně lze navštívit některou z mnoha kulturních památek tohoto města např. náměstí a baziliku Sv. Marka, Dóžecí palác, souostroví Murano, řadu muzeí, kostelů apod. V okolí je mnoho obchodů, restaurací a barů.  
Den čtvrtý
transfer lodí z přístaviště na letiště, odlet z Benátek do Prahy
Odjezd
 

Cena zájezdu

 

od 8 900 Kč na osobu / 4 dny
 

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu do Benátek (vč. všech poplatků a příručního zavazadla do 8 kg)
 • ubytování na 3x noci ve dvoulůžkovém pokoji Standard
 • snídaně
 • transfer lodí z letiště na hotel a zpět
 • povinné pojištění CK proti úpadku
Pozn.: Zajístíme Vám hotely po celých Benátkách a okolí, na různý počet dnů, dle konkrétních požadavků a vašeho cestovního itineráře.
 

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění a pojištění storna (na požadavek zajistíme)
 • osobní výdaje a další fakultativní aktivity
 • pobytovou taxu vybíranou na místě v € (více zde)

Kdy cestovat

Lze celoročně, avšak doporučujeme na jaře a na podzim.
 

Doklady

V zemích EU stačí platný cestovní pas nebo občanský průkaz. Děti cestující s rodičem musí mít vlastní cestovní doklad.
 

Očkování

Není povinné, doporučuje se vakcinace proti žloutence typu A i B a tetanu.
 

Časový posun

žádný

Hotel Commercio & Pellegrino

Appia travel © 2017 - 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořil: Reklalink s.r.o.