New York

poznávací zájezd s ubytování na Manhattanu
  Zájezdy na míru  >  Amerika  >  USA  >  New York

Poznejte New York jako pulzující město které nikdy nespí, jako obchodní centrum a zároveň město plné kulturních a historických památek. Je to místo, které propojuje několik kultur, národností a patří mezi nejlidnatější metropole světa. Středem veškerého dětí v tomto fascinujícím městě je právě Manhattan s jeho tepajícím srdcem - náměstím Time Square plným světelných reklam, billboardů a největší hustoty turistů na jednom místě!

Hotel Edison 3*


 • Tento hotel fungující od roku 1930 se nachází asi dvě minuty chůze od náměstí Times Square na Manhattanu, v dostupné blízkosti do centra a se stanicí metra poblíž hotelu (cca 200 m). Hotel je skvělým výchozím bodem k poznávání kulturních zážitků v New Yorku a jeho okolí.

 • Interiér hotelu je zařízen s uměleckými prvky Art Deco. Nabízí pokoje a apartmá Classic a Signature. Všechny pokoje i apartmá mají LDC TV, koupelnu s fénem a toaletními potřebami zdarma, vč. klimatizace.

 • K hotelu Edison patří jeden z nejlepších barů a restaurace na Manhattonu. Velmi oblíbený bar Rum House je vybaven krásným stylovým interiérem s měděnými a dřevěnými prvky, kde se příležitostně pořádají různá živá představení. V místní restauraci Bond 45 se podávají italské speciality vč. čerstvých těstovin a mořských plodů.

 • V hotelu Edison je dále celodenní restaurace Friedman's s pohodlím a amerikou atmosférou, kde se podávají snídaně, obědy, brunch a je známá pro své skvělé bezlepkové menu na Time Square, vč. nabídky domácích piv a vinného lístku. V nabídce má i možnost objednat si jídlo sebou.

 • Hotel Edison leží nedaleko Central parku místa známého především k odpočinku. Cca 800 m od hotelu se nachází Rockefellerovo centrum, 1,2 km Madison Square Garden a 1,3 km slavná budova Empire State Building. Výstaviště Jacob K. Javits je od hotelu Edison vzdálené 1,9 km.


Program zájezdu

Příjezd
 
Den první

odlet z Prahy, přílet do New Yorku, ubytování v 3* hotelu v blízkosti Time Square

Den 2. - 5.
pobyt na Manhattonu, volný program, možnost navštívit Central Park, Empire State Building, katedrálu Sv. Patrik, Brooklynský most,  slavnou Walk Street, Rockefellerovo centrum, muzikály na Broadwayi a mnoho dalších zajímavých a kulturních památek v okolí, nebo se vydat na výlet lodí k Soše Svobody či na ostrov Ellis
Den šestý

odlet z New Yorku

Den sedmý

přílet do Prahy

Odjezd
 

Hotel Edison 3*


Zašlete nám Vaše požadavky

Cena zájezdu


od 20 490 Kč na osobu / 7 dní*

* Pobyt lze prodloužit na libovolný počet dní. 
 

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu Praha - New York (vč. všech poplatků a příručního zavazadla do 8 kg*)
 • ubytování na 5x nocí ve dvoulůžkovém pokoji Classis bez stravování
 • povinné pojištění CK proti úpadku
*Pozn.: Odbavené zavazadlo do 23 kg za příplatek.
 

Cena nezahrnuje

 • ESTA povolení ke vstupu
 • povinnou místní pobytovou taxu - hradí se na místě - cca 14 USD / os. / noc
 • transfer z letiště do hotelu - doporučujeme místní autobusovou dopravu (na vyžádání lze zajistit shuttle nebo privátní transfer)
 • cestovní pojištění a pojištění storna (na požadavek zajistíme)
 • osobní výdaje a další fakultativní aktivity

Kdy cestovat

celoročně
 

Doklady

Každá osoba musí mít platný cestovní pas a je nutné si před cestou sjednat ESTA povolení ke vstupu (pro turistické pobyty do 90 dní) nebo vízum.
 

Očkování

není povinné, doporučuje se vakcinace proti žloutence typu A i B a tetanu
 

Časový posun

-6 hodin (v zimním čase), -7 hodin (v letním čase)
Appia travel © 2017 - 2020 Všechna práva vyhrazena
Vytvořil: Reklalink s.r.o.