Oáza klidu na Mauriciu

pobytový s all inclusive
  Zájezdy na míru  >  Afrika  >  Mauricius  >  Oáza klidu na Mauriciu

Obklopen tropickou zahradou, s velkým bazénem a soukromou pláží s bílým pískem, se spa službami a bohatým výběrem z lokální i mezinárodní kuchyně. To vše nabízí tento luxusní hotelový resort v tropickém ráji. Hotel Le Méridien Ile Maurice vytváří dokonalou atmosféru pro romantickou idylu nebo klidnou dovolenou.

Le Méridien Ile Maurice 4*


 • Tento hotelový resort se nachází přímo u krásné jeden kilometr dlouhé písčité pláže. Najdete ho na severozápadě ostrova v zálivu Pointe Aux Piments, cca 15 km od hlavního města Point Louis.

 • Hotelové pokoje Deluxe jsou umístěné v hlavní budově a mají balkon s výhledem na oceán. Jsou prostorné (50 m2) a zařízené k plnému pohodlí hostů – s klimatizací, velkou koupelnou s vanou a sprchovým koutem, s LCD TV a obývacím koutkem s posezením. Za příplatek jsou pokoje Deluxe Garden (s terasou v přízemí), Premium Deluxe (v nejvyšším patře) a Nirvana Deluxe a Suite (klidnější zóna). Na dotaz je možné zajistit i nadstandardní ubytování ve suite: Family suite a Honeymoon Suite (100 m2), Royal Suite a Duplex Family Suite (150 m2)

 • Součástí resortu je odlehlé křídlo „Nirvana“, které je určené pouze pro páry. Má vlastní recepci, bazén s barem a místo na pláži.

 • Dáváte přednost italské kuchyni nebo indické a chcete ochutnat kvalitní vína? S all inclusive programem si zde každý přijde na to své. Na výběr je ze čtyř restaurací a dvou barů s koktejly a nápoji, jeden večerní s výhledem na záliv. Restaurace 180° nabízí snídaně a tématické večeře z mezinárodní kuchyně, La Faya restaurace pokrmy středomořské kuchyně, restaurace Cumin indická jídla a Shells restaurace typickou místní mauricijskou kuchyni.

 • K pohodí a kvalitní relaxaci patří neodmyslitelně i spa zařízení hotelu Le Méridien. Hosté mouho bezplatně využívat fitness, saunu a jacuzzi. Vstup pouze od 16 let a více. Dále spa provozuje řadu léčebných a wellness procedur.

 • Kdo by rád strávil aktivní dovolenou, má k dispozici širokou škálu vodních sportů od šnorchlování, windsurfingu, kajaku, přes výlety na lodi, na katamaránu nebo potápění v potápěčském centru Dive Dream. V hotelu najdete i tenisový kurt nebo kvalitně vybavenou posilovnu.

 • Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi, o které se Vám postarají v dětském klubu pro děti od 4 do 12 let.

 • Resort leží 60 km od mezinárodního letiště, cca hodina jízdy.


Příjezd
 
Den první

odlet z Prahy

Den druhý

přílet na Mauricius, privátní transfer z letiště, ubytování v resortu 4*

Den 3. - 11.

Relax v resortu, na pláži nebo ve Spa centru. Lze využít možnost šnorchlování, výlety na katamaránu, windsurfing nebo potápěčské centrum. Doporučujeme pronájem osobní auta a navštívit místní trhy v hlavním městě Port Louis, botanickou zahradu v Pamplemousses či aquarium v Pointe Aux Piments. Nebo si na místě objednejte výlety do národního parku Black River nebo do oblasti Chamarel s vodopády.

Den dvanáctý

privátní transfer z hotelu na letiště, odlet

Den třináctý

přílet do Prahy

Odjezd
 

Cena zájezdu

 

od 68 000 Kč na osobu / 13 dní
 

Cena zahrnuje

 • letenku na Mauricius (vč. poplatků a zavazadla do 23 kg)
 • ubytování na 12 nocí
 • all inclusive
 • privátní transfer z letiště na hotel a zpět
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění a pojištění storna (na požadavek zajistíme)
 • osobní výdaje a další fakultativní aktivity

Poznámka: Je možné zajistit jiný typ stravování (polopenze, plná penze) nebo ubytování (připlatit si za suite nebo vilku, viz popis resortu). Ceny na dotaz v CK. 

Kdy cestovat

Cestovat lze celoročně. Léto je zde v době naší zimy od října do března (nejteplejší dny jsou leden - březen, ale mohou se objevit tropické děště z horka).
Září, duben a květen je zde také teplo s menším rizikem srážek. Období mauricijské "zimy" trvá od června do sprna, kdy se teploty pohybují okolo 24 stupnů a zároveń je zde nejmenší pravděpodobnost srážek.
 
Doklady
Platný cestovní pas. Občané ČR mohou pobývat na území Mauricia bez víz maximálně po dobu 3 měsíců během šestiměsíčního období, které se počítá od prvního data vstupu na Mauricius
 
Očkování
není povinné, doporučuje se vakcinace proti žloutence typu A i B a tetanu
Při cestě do určitých oblastí je doporučeno očkování proti břišnímu tyfu a pokud přijdete do styku s volně žijícími zvířaty, nezapomeňte na vakcinaci proti vzteklině. 
 
Časový posun
+ 2 hod v letním čase, + 3 hod v zimním čase

Le Méridien Ile Maurice 4*


Zašlete nám Vaše požadavky

Appia travel © 2017 - 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořil: Reklalink s.r.o.