Romantika na ostrově La Digue

La Digue Island Lodge 4*
  Zájezdy na míru  >  Afrika  >  Seychely  >  Romantika na ostrově La Digue

Šustící kokosové palmy, vysoko nad hlavou, s líbivým zvukem tradičních kreolských písní, opojná vůně vanilky a tropických květů… ostrov La Digue potěší vaše smysly. Chcete poznat tento úchvatný ostrov, který právem získal označení jednoho z nejromantičtějších míst planety? Půjčte si kolo, šlápněte do pedálu a projeďte si celý ostrov vlastním tempem.

La Digue Island Lodge 4*


 • Hotelový resort leží na západním pobřeží ostrova u krásné písčité pláže Anse Réunion kousek vedle přírodní rezervace L‘Union.

 • La Digue Island Lodge se rozprostírá v krásné tropické zahradě plné vysokých kokosových palem s výhledem na záliv a ostrov Praslin.

 • Komplex nabízí ubytování v samostatných chatkách Garden Chalet ve tvaru písmene A. Chalety jsou rozmístěné v zahradě nebo lze za příplatek objednat s výhledem na pláž. Další ubytování typu pokoje v hlavní budově, pokoje do zahrady, suite domek u pláže nebo bungalovy u pláže v parku L‘Union na dotaz v CK. Ubytování je vybavené klimatizací, TV, minibarem, Wi-Fi, ledničkou a koupelnou.

 • Hotel provozuje hlavní restauraci na pláži s živou hudbou a pravou romantickou atmosférou. Dále bar na pláži a venkovní bazén se snack barem s menšími pochoutkami a lahodnými koktejly. Najdete zde i další hotelový bar a hosté jistě ocení i příjemné spa služby (balijské masáže, aromatherapy masáže a další).

 • Další služby hotelu: dětský bazén, obchod se suvenýry, supermarket, půjčovna kol, pořádání svateb apod.

 • Jako největší a nejstarší hotel na ostrově si uchoval tradiční kreolskou pohostinnost a atmosféru. Najdete zde klid pro relax, ale i širokou nabídku sportovního vyžití.

 • Pláž u hotelu je písčitá s korálovým podložím vhodná ke šnorchlování. Jako jediní na ostrově mají potápěčskou základnu s profesionálními instruktory PADI.

 • Dále hotel pořádá výlety za šnorchlováním, rybolovem, prohlídku celého ostrova La Digue lodí i autobusem, pěší a horskou turistiku a další výlety.


Program zájezdu

Příjezd
 
Den první

odlet z Prahy

Den druhý
přílet na hlavní ostrov Mahé, transfer do přístavu, plavba lodí na ostrov La Digue (cesta trvá cca 1,5 h), privátní transfer na hotel, ubytování v 4* Garden Chalet, volno – relax, koupání
Den 3. - 8.
Pobyt na ostrově La Digue. Relax v resortu a na pláži, šnorchlování. Doporučujeme zapůjčit si kola a projet si celý ostrůvek La Digue. Fakultativně lze objednat lodní výlety za šnorchlováním, potápěním, rybolovem, nebo na ostrov Praslin, do Národního mořského parku nebo na hlavní ostrov Mahé s návštěvou hlavního města Victoria.
Den devátý
transfer z hotelu do přístavu, plavba lodí na hlavní ostrov Mahé, transfer na letiště, odlet z Mahé do Prahy
Odjezd
 

Cena zájezdu

 

od 49 900 Kč na osobu / 9 dní *

* cena platí pro rezervace min. 90 dní předem
 

Cena zahrnuje

 • letenku do Mahé s přestupem (vč. poplatků a zavazadla do 23 kg)
 • ubytování na 7 nocí v Garden Chalet
 • polopenzi
 • transfer z letiště do přístavu, plavbu lodí na ostrov La Digue, transfer na hotel – v ceně i zpáteční cesta
 • asistence místní CK
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění a pojištění storna (na požadavek zajistíme)
 • osobní výdaje a další fakultativní aktivity
Poznámka: Za příplatek je možné objednat ostatní typy ubytování (viz text). Ceny na dotaz v CK. 

Kdy cestovat

Ideální dobou k návštěvě je duben a květěn společně s říjnem a listopadem. Cestovat se však dá celoročně.
 
Doklady
Platný cestovní pas. Občané ČR mohou pobývat na území Seychel bez víz maximálně po dobu 3 měsíců během šestiměsíčního období, které se počítá od prvního data vstupu do země.
 
Očkování
Není povinné, doporučuje se vakcinace proti žloutence typu A i B a tetanu. Při vstupu na ostrov je vyžadováno očkování proti žluté zimnici u osob, které v posledních 6 dnech pobývaly v zemi, kde se žlutá zimnice vyskytuje.
 
Časový posun
+ 2 hod v letním čase, + 3 hod v zimním čase

La Digue Island Lodge 4*


Zašlete nám Vaše požadavky

Appia travel © 2017 - 2022 Všechna práva vyhrazena
Vytvořil: Reklalink s.r.o.