Surf Camp Tenerife

skvělá volba pro začátečníky
  Adventure  >  Surfování  >  Surf Camp Tenerife

Zažít něco netradičního, originálního a odnést si nezapomenutelný zážitek? Cestovat, sportovat a vyzkoušet si něco nového? To vše Vám můžeme nabídnout. Vydejte se s námi na jeden z nejhezčích Kanárských ostrovů Tenerife a vyzkoušejte surfování, které Vás určitě chytí za srdce. Navíc poznáte spoustu nových lidí a vykoupete se v nádherně průzračném moři. Při troše štestí můžete narazit i na želvu a zaplavat si s ní...

Secret Surf School & Camp Tenerife


 • Surfařská škola se nachází na jihovýchodě ostrova Tenerife jen 15 minut jízdy od jižního letiště Tenerife. Najdete ji v malebné rybářské vesničce El Poris, která vás uchvátí svou autentickou atmosférou.

 • Ubytování je zajištěné ve společně sdílené vile pro všechny surfaře, která je postavena v lokálním stylu a leží cca 500 m od moře a cca 600 m od surfařské půjčovny.

 • Prostorná vila se skládá z 6 pokojů, 4 koupelen, 2 kuchyňských koutů a velké společenské místnosti s 3D Smart TV. Dále je k dispozici pro hosty Wi-Fi zdarma, kulečník, venkovní zahrada s bazénem a pěkným vodopádem, barbeque grilem, venkovní sprchou a terasou, vinným sklípkem a mnoho dalších.

 • V cenové nabídce je zahrnuto společné ubytování ve sdílených pokojích. Na vyžádání je možné za příplatek zajistit samostatné dvoulůžkové pokoje se sdílenou koupelnou nebo ve variantě s vlastní koupelnou (pouze jeden pokoj - nutná včasná rezervace). Ceny na dotaz v CK.

 • V městečku El Poris budete mít vše potřebné: supermarket, lékárnu, banku, menší obchody, poštu apod. V okolí je i řada restaurací a barů s tradičními pokrmy.

 • Určitě nevynechejte návštěvu místního farmářského trhu, který se koná každou neděli dopoledne. Vyberete si zde ze široké nabídky regionálního ovoce, zeleniny a řemeslných domácích výrobků.

 • Surf camp má vlastní obchod, kde si lze pronajmout kola, kajaky, výbavu na šnorchlování, paddleboard či skatebord (naše surf balíčky už mají některou z výše uvedených výbav v ceně). Navíc si lze na místě objednat výlet za pozorováním velryb či delfínů, popř. si objednat výlet s nabídkou potápění v nedaleké lokalitě Abades.
   

Surfařská škola Secret Tenerife: 
 • Surfařské skupinové lekce probíhají po dobu pěti dní 3 hodiny denně a jsou vedené kvalifikovanými zahraničními instruktory dané surfařské školy (s cerfitikací FCS), kteří ovládají několik mezinárodních jazyků (španělština, angličtina a další). 
 • Surfařská škola je vhodná pro úplné začátečníky, ale i pro zkušené surfaře. Začátečníky seznámí s veškerou potřebnou teorií (první krůčky k surfování, seznámení s vlnami a mořem, důležitá doporučení) a hlavně jak si to naplno užít. 
 • V ceně surfařského balíčku je zapůjčení potřebné výbavy vč. neoprenu a surfového prkna po celý den, kdy probíhají lekce. Dále zasvěcení do teorie, praxe v oceánu, protažení, přeprava na místo (na pláž Playa El Poris cca 5 minut jízdy), pojištění (během probíhajících lekcí) a upomínkový předmět s logem surfařské školy. Navíc máte zdarma k dispozici paddleboard, skateboard a sadu na šnorchlování.

Program zájezdu

Příjezd
 
Den první

odlet z Prahy na Tenerife, individuální transfer z letiště do El Poris, ubytování ve společně sdílené vile pro surfaře

Den 2. - 6.
pět dní skupinových lekcí surfování na domácí pláži, fakultativně si lze zapůjčit kola, vybavení na šnorchlování, skateboard nebo kajak
 
Den sedmý
fakultativně lze navštívit některé ze zajímavých míst na ostrově Tenerife či okolních Kanárských ostrovech
 
Den osmý

individuální transfer na letiště, odlet z Tenerife

Odjezd
 

Cena zájezdu

 

od 16 800 Kč na osobu / 8 dní

v ceně surfařský balíček
 

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenku Praha - Tenerife (vč. všech poplatků a zavazadla do 23 kg)
 • ubytování na 7x nocí ve dvoulůžkovém sdíleném pokoji
 • 5denní surfařský balíček*
 • zapůjčení surfařské výbavy (vč. neoprenu)
 • povinné pojištění CK proti úpadku
*Surfařský balíček zahrnuje: 5 dní skupinových lekcí surfování (3 hod/denně) pod vedením kvalifikovaných instruktorů, zapůjčení veškeré výbavy (vč. neoprenu a prkna) s možností využití po celý den, surfařská teorie, přeprava na místo a pojištění (během probíhajících lekcí).
 
Pozn.: Možnost připlatit si soukromé pokoje se sdílenou koupelnou nebo s privátní koupelnou (pouze jedna - nutné objednat s předstihem). Ceny na dotaz v CK.

 

Cena nezahrnuje

 • transfer z/na letiště (vlastní přeprava taxi službou - cena cca 20-25 EUR/jedna cesta - doba jízdy cca 20 minut, nebo pravidelnou autobusovou linkou č. 111 do El Poris - doba jízdy cca 45 minut)
 • fakultativně lze objednat pronájem osobního vozu (ceny na dotaz v CK - doporučujeme pokud plánujete cestovat po ostrově)
 • cestovní pojištění a pojištění storna (na požadavek zajistíme)
 • osobní výdaje a další fakultativní aktivity

Kdy cestovat

celoročně
 

Doklady

Platný cestovní pas nebo občanský průkaz. Děti cestující s rodičem musí mít vlastní cestovní doklad.
 

Očkování

není povinné
 

Časový posun

-1 hodina

Secret Surf School Tenerife


Zašlete nám Vaše požadavky

Appia travel © 2017 - 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořil: Reklalink s.r.o.