Surf & jóga Camp Lanzarote

surfařské balíčky s jógou
  Adventure  >  Surfování  >  Surf & jóga Camp Lanzarote

Připravili jsme pro vás surfařské balíčky s lekcemi jógy na krásné písčité pláži s vlnami vhodnými pro začátečníky, středně pokročilé i pokročilé surfaře. Lokalita je vhodná i pro milovníky ostatních vodních sportů jako je např. kiting-surf, windsurfing a potápění. Vychutnejte si nádhernou kulisu drsného vulkanického pohoří, zatímco si užíváte sluníčka, protahujete se při lekcích jógy nebo se pokoušíte chytit svou vlnu...

Red Star Surf & Yoga Camp Lanzarote


 • Lanzarote je čtvrtým největším ostrovem kanárského souostroví, který si dosud zachoval svou původní tvář a příjemně zapadá do okolní krajiny. Menší bílé domky, krásné písečné pláže a klid, to vám nabízí tento malebný ostrov.

 • Surfařské škola Red Star se nachází v malé klidné rybářské vesničce Caleta de Famara na severu Lanzarote, která je obklopena sopečnými pohořími, jeskyněmi a krásnými plážemi.

 • Surfuje se na pláži Playa Famara, která je dlouhá až 6 km a pokrývá ji jemný světle hnědý písek s vlnami vhodnými pro všechny úrovně dovedností pod vedením zkušených instruktorů.

 • Lekce jógy jsou zaměřené především na relaxační cvičení a celkovou regeneraci těla, tak aby surfaři mohli bez bolesti a únavy užít další den surfování. Navíc cvičení jógy zlepšuje celou fyzickou kondici a váš výkon ve vodě a naopak snižuje riziko zranění.

 • Ubytování je zajištěné ve třech surf domech s vlatním stravováním ve sdílených nebo privátních dvoulůžkových pokojích, společnými koupelnami a vybavenou kuchyní vč. obývací místnosti s TV, Wi-Fi připojení zdarma a terasou s výhledem. Domy se nacházejí v blízkosti surfařské školy a v okolí najdete supermarket a další obchody, restaurace, bary, pizzerii či tapas bar.

 • Pro rodiny s dětmi doporučujeme ubytování v soukromých apartmánech, vilách nebo bungalovu (vzdálené cca 10 - 20 minut od pláže). Ceny jsou na vyžádání.

 • Další služby: půjčovna kompletní surfařské výbavy, lekce surfování pro děti, půjčovna horských kol, lekce kite-surfingu vč. vybavení, lekce španělštiny, masáže (45 Eur/1 hod).

 • Městečko Caleta de Famara patří mezi klidnější místa na ostrově a je vzdálené jen 25 minut od mezinárodního letiště Lanzarote.

 

Surfařská škola Red Star:
 • V ceně 5denního surf & jóga balíčku je 4,5 hodiny denně skupinových lekcí surfování dle vaší úrovně, se zapůjčením veškeré výbavy (vč. neoprenu), doprava na pláž, piknik na pláži (sendvič, džus a voda), zasvěcení do teorie surfování (jak se chovat ve vodě, na pláži, protahování atd.), vč. video-dokumentace po každé lekci. Dále je v ceně 5 lekcí jógy (1,5 hod/denně), lékařské pojištění během surfařských lekcí, surfařské triko, certifikát o absolvování surfařského kurzu.
 • Lekce probíhají pod vedením zkušených a licencovaných zahraničních instruktorů surfařské školy s certifikací CSF a ISA vč. praxe první pomoci (jazyková vybavenost instruktorů španělština, angličtina).
 • Surfuje se na místní pláži Playa Famara, která je velmi dlouhá a široká, celá písčitá, bez kamenů či mořských korálů, tudíž velmi bezpečná. Patří k nejoblíbenějším začátečnickým plážím Evropy, ale je vhodná i pro středně pokročilé a pokročilé surfaře k prohloubení praktických zkušeností. Surfuje se každý den po celý rok. Denně se provádí analýza videí pro dosažení co nejlepších výsledků.
 • Pro středně pokročilé a pokročilé surfaře, kteří chtějí surfovat na větších vlnách nebo v soukromí je zde nabídka Surf Safari. Surfařská škola vám zajistí přepravu na ta nejlepší místa na Lanzarote. Ceny Surf Safari balíčků na vyžádání v CK.

Program zájezdu

Příjezd
 
Den první

odlet z Prahy na Lanzarote, individuální transfer z letiště do města Caleta de Famara - doporučujeme taxi službu (cca 35 - 40 EUR/jedna cesta), ubytování v jednom ze tří surf domů v blízkosti surfařské školy

Den 2. - 6.
pět dní skupinových lekcí surfování na domácí pláži Playa Famara, pět dní s lekcemi relaxační jógy (lekce 1,5 hod denně), fakultativně si lze zapůjčit horská kola, dojíž na masáž nebo vyzkoušet kite-surfing
Den sedmý
fakultativně lze navštívit některé ze zajímavých míst na ostrově např. Národní park Timanfaya nebo jeskyně Cueva de los Verdes
 
Den osmý

individuální transfer na letiště - doporučujeme taxi službu, odlet z Lanzarote

Odjezd
 

Cena zájezdu

 

od 19 900 Kč na osobu / 8 dní

v ceně surf & jóga balíček*
* Na dotaz lze vyžádat i základní surfařské balíčky bez jógy.
 

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenku Praha - Lanzarote - Praha (přímá linka vč. všech poplatků a zavazadla do 15 kg)
 • ubytování na 7x nocí ve dvoulůžkovém sdíleném pokoji v jednom ze tří surf domů
 • 5denní balíček surf & jóga*
 • zapůjčení kompletní surfařské výbavy (vč. neoprenu)
 • povinné pojištění CK proti úpadku
 
* Balíček surf & jóga zahrnuje: 5 dní skupinových lekcí surfování (4,5 hod/denně) pod vedením kvalifikovaných instruktorů, zapůjčení veškeré výbavy (vč. neoprenu), piknik na pláži, surfařská teorie, video-dokumentace, 5 lekcí jógy (1,5 hod/denně), lékařské pojištění během lekcí surfování, surfařské triko, certifikát o absolvování surfařského kurzu.
 

Cena nezahrnuje

 • transfer z/na letiště (vlastní transfer taxi službou - cena cca 35 - 40 Eur/jedna cesta 25 minut jízdy)
 • fakultativně lze objednat pronájem osobního vozu (ceny na dotaz v CK)
 • stravování vlastní (v okolí supermarket, restaurace, bary, pizzérie a další)
 • cestovní pojištění a pojištění storna (na požadavek zajistíme)
 • osobní výdaje a další fakultativní aktivity

Kdy cestovat

celoročně
 

Doklady

Platný cestovní pas nebo občanský průkaz. Děti cestující s rodičem musí mít vlastní cestovní doklad.
 

Očkování

není povinné
 

Časový posun

-1 hodina

Red Star Surf & Yoga Camp Lanzarote


Zašlete nám Vaše požadavky

Appia travel © 2017 - 2020 Všechna práva vyhrazena
Vytvořil: Reklalink s.r.o.