Poklady západu USA

poznávací
  Zájezdy na míru  >  Amerika  >  USA  >  Poklady západu USA

Vydejte se s námi na cestu plnou krásné přírody, národních parků a pravých amerických měst. Namícháme Vám ten správný koktejl nezapomenutelných zážitků. Svěřte se do rukou odborníků a proměníme Váš sen ve skutečnost.


Momentky z cesty

 • barevný svět pískovcových skal, jezer, pouští, horských štítů a mnoho dalšího.. 
 • úchvatné národní parky v kontrastu s třpytícími se městy 
 • jedinečná rozmanitost přírodních krás 
 • průřez tím nejlepším, co může západ USA nabídnout

 

 


Program zájezdu

Příjezd
 
Den první

odlet z Prahy, přílet do Los Angeles, kde si vyzvednete připravený automobil a přesunete se do rezervovaného hotelu

Den druhý

Los Angeles, projdete se po Hollywood Boulvard s Chodníkem slávy, můžete navšívit filmová studia Universal, projedete se skrz Beverly Hills až k Santa Monica Beach atd.

Den třetí

Grand Canyon, jeden z největších divů světa. Toto fascinující místo se nedá slovy popsat. To se musí zažít. Fakultativně je možné zajistit let helikoptérou nad Grand Canyonem

Den čtvrtý

Grand Canyon – Monument Valley Přejezd napříč Navajo indiánskou rezervací do Monument Valley.

Den pátý

Monument Valley - Navajo Indian Reservation - Page/Lake Powell . Z Monument Valley,známého jako kulisa mnoha westernů, se přesunete k pouštnímu jezeru Lake Powell .

Den šestý

Page/Lake Powell - Kanab – Bryce Canyon National Park Přejezd krásnou krajinou jižního Utahu do Bryce Canyonu. Tyto pískovcové útvary a krajina kolem, ve Vás zanechá spoustu nezapomenutelných dojmů

Den sedmý

Bryce Canyon National Park – Zion National Park - Las Vegas. Prohlídka Zion National Parku, jednoho z nejkrásnějších národních parků USA.

Den osmý

Las Vegas "Entertainment Capital of the World." Toto místo zábavy, hříchu, casin zná snad každý na světě. Rozhodně stojí za to, nakouknout alespoň letmo pod pokličku. Kdo nemá rád tento druh zábavy, může navštívit nejvyšší přehradní nádrž světa Hoover Dam na řece Colorado, nebo třeba jenom relaxovat u jezera Lake Mead.

Den devátý

Las Vegas - Death Valley National Park . Death Valley ,nejsušší a nejteplejší místo západní polokoule.

Den desátý

Death Valley National Park – Yosemite National Park . Do Yosemitského národního parku se dostanete pohodlně autem. Vodopády, vysoké žulové skály, hory a údolí, zvířata..to vše dává parku krásu, kterou si nesmíte nechat ujít. Pro milovníky přírody je samozřejmě možné pobyt v parku prodloužit a ještě hlouběji poznat taje divočiny třeba na některém z mnoha treků

Den jedenáctý

Yosemite National Park - Lake Tahoe. Díky smaragdové zeleno-modré barvě se jezeru říká klenot pohoří Sierra. Jezero je I místem pro milovníky mnoha sportovních aktivit, ať už se jedná o vodní lyžování, kayaking, turistiku. Kdo nepreferuje aktivní odpočinek, může si prostě pouze lehnout na pláž a vychutnávat zdejší atmosféru.

Den dvanáctý

Lake Tahoe - Sacramento - San Francisco. Návštěva Sacramenta, jehož největší rozkvět nastal po roce 1848 po objevení zlata během californské zlaté horečky. Prohlédnete si Capitol, starou čtvrť Old Sacramento a projdete se po břehu řeky Sacramento, kde kotví kolesový parník Delta.

Den třináctý

San Francisco. Pravděpodobně nejhezčí město v USA. Prohlédnete si nejrušnější turistické místa ve městě – Fishermans Wharf, Lombard Street, China Town, slavný Golden Gate Bridge a jiné. Je možné absolvovat jednu z mnoha plaveb po Golden Gate Bay, i třeba k pevnosti Alcatraz. Jeden den je na San Francisco málo. Nezbyde Vám nic jiného, než si pobyt buď prodloužit, nebo se sem v budoucnu vrátit.

Den čtrnáctý
vrácení pronajatého auta , odlet ze San Francisca
Odjezd
 

Cena zájezdu

 

od 47 000 Kč na osobu / 14 dní

 

Cena zahrnuje

 • letenka Praha – Los Angeles / San Francisco - Praha vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě) 
 • pronájem auta po celou dobu pobytu včetně pojištění
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • strava a nápoje neuvedené v itineráři
 • cestovní pojištění  (na požadavek zajistíme)
 • ESTA povolení ke vstupu
 • průvodce
 • pojištění storna 
 • osobní výdaje a další fakultativní aktivity

Tip!

 

 • chtěli byste program a trasu upravit / není to problém / někde můžeme nocleh přidat, jinde ubrat / jindy můžeme trasu směrovat jinudy / někdo má raději města, jiný přírodu / ke každému přistupujeme individuálně / poskytneme Vám kompletní poradenství / dbáme na to, aby vše mělo hlavu a patu a abychom Vám šetřili Vaši peněženku !
 • aktuální cena je závislá na momentálně dostupné kapacitě letenek a ubytování. Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš specialista destinace.

Doklady

nutné ESTA povolení ke vstupu, nebo vízum

Kdy cestovat

po celý rok ( vhodnější období je od dubna do října)

Očkování

není povinné ani nutné

Časový posun

- 6 až - 12 hodin (dle části USA). Na kontinentální části USA najdete několik časových pásemZašlete nám Vaše požadavky

Appia travel © 2017 - 2022 Všechna práva vyhrazena
Vytvořil: Reklalink s.r.o.