Zábava a luxus v zálivu Alcudia

pobytový exkluziv
  Zájezdy na míru  >  Evropa  >  Mallorca  >  Zábava a luxus v zálivu Alcudia

Malebné přístavní město Alcúdia na severu Mallorky nabízí svým návštěvníkům až 5 km dlouhou zátoku se sametově bílým pískem. Jde o jednu z nejdelších pláží na ostrově. Každého mile překvapí čistota zdejšího moře a jeho tyrkysová barva. Okolní krajina s bujnou vegetací dokresluje obrázek opravdového ráje na zemi. Připravili jsme pro vás nabídku ubytování v Hotelu Zafiro Tropic, který vás osloví nejen svou pestrou škálou služeb od wellness, spa, golfu apod., ale i vhodným umístěním v blízkosti moře a přístavu.

Hotel Zafiro Tropic 4*


 • Hotel Zafiro Tropic najdete v přístavním městě Alcúdia na severu Mallorky. Hotel leží blízko přístavu a cca 3 minuty chůze od pláže (200 m).

 • Je vhodný pro náročnější klientelu, která hledá wellness služby a spa se saunou, krytým bazénem, vířivkou, fitness, masážemi a tureckými lázněmi. A zároveň i pro rodiny s dětmi, jelikož hotel disponuje velkou zahradou, bazénem s atrakcemi a tobogány pro děti. Zaujme i pestrou škálou animačních programů pro děti i dospělé.

 • Hotel má celkem pět venkovních bazénů. Jeden velký plavecký bazén, další odpočinkový s „balijskými postelemi“, třetí „Wet Bubble“ pro rodiny s dětmi, další s pirátskou lodí, vodním hřištěm a tobogány pro děti a poslední „Oasis“ bazén pouze pro dospělé s chill-out zónou.

 • Komfortní ubytování je zajištěno v prostorných apartmánech a studiích. Některé mají zahrádku s přímým přístupem k bazénu, jiné panoramatický výhled s terasou a jacuzzi. Všechny apartmány mají klimatizaci, kuchyňský kout, ledničku, balkon nebo terasu. V nabídce jsou Premium apartment s výhledem na bazén, Privileg apartment se soukromou terasou a lehátky, Royal Terrace apartment s vířivkou, Deluxe apartment nebo Swim Up apartment se zahrádkou a přímým přístupem k bazénu.

 • Restaurace Caprice podává jídla středomořské a mezinárodní kuchyně. Součástí hotelu je snack bar u bazénu La Palapa. Večerní show se konají v restauraci a baru El Patio a v Cafe-Baru Babalú si můžete vybrat z nabídky lahodných koktejlů.

 • Nedaleko se nachází Golfový Club Alcanada (5 km). Kontaktujte nás a zařídíme pro Vás golfový balíček.

 • Hotel je též ideální pro milovníky cykloturistiky. V okolí najdou řadu vhodných cyklotras a hosté hotelu mají k dispozici veškerý servis a půjčovnu kol.

 • Zafiro Tropic leží 5 km od přírodní rezervace S'Albufera a 2 km od historického centra města Alcúdia s původní zdí ze 14. století.


Program zájezdu

Příjezd
 
Den první

odlet z Prahy do Palma de Mallorca, privátní transfer z letiště, ubytování v hotelu 4*

Den 2. - 8.

Pobyt a relax u moře. Lze využít wellness a spa služeb hotelu (sauna, masáže apod.), zapůjčit si kola a vydat se na cyklovýlet do okolí, navštívit přístav nebo nedaleké historické centrum Alcúdie, vodní zábavní park i golfové hřiště. Fakultativně si můžete pronajmout osobní auto a objevovat ostrov po vlastní ose, navštívit Dračí jeskyně a další.

Den devátý
privátní transfer z hotelu na letiště Palma de Mallorca, odlet do Prahy
 
Odjezd
 

Zafiro Tropic Hotel 4*


Zašlete nám Vaše požadavky

Cena zájezdu

 

od 25 000 Kč os. / 9 dní s polopenzí

od 35 000 Kč os. / 9 dní s all inclusive

 

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenku Praha – Palma de Mallorca – Praha (vč. poplatků a zavazadla do 15 kg)
 • ubytování na 8 nocí v Premium Apartment
 • polopenze nebo all inclusive dle cenové varianty
 • privátní transfer z letiště na hotel a zpět (65 km)
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • pobytovou taxu – hradí se na místě, více info a výše poplatku zde
 • cestovní pojištění a pojištění storna (na požadavek zajistíme)
 • osobní výdaje a další fakultativní aktivity
 
Poznámka: Je možné zajistit jiný typ ubytování/apartmánu, viz popis hotelu. Ceny na dotaz v CK. 
 

Doklady

Platný cestovní pas nebo občanský průkaz, děti cestující s rodičem musí mít vlastní cestovní doklad.
 
Očkování
není povinné
 
Časový posun
žádný
Appia travel © 2017 - 2020 Všechna práva vyhrazena
Vytvořil: Reklalink s.r.o.